Dřevěný stojan na sluchátka s nabíječkou QI 15W Ořech

Tento výjimečný, stylový výrobek je dokonalou kombinací klasiky v podobě nadčasového dřeva se syrovou krásou černě zbarvené ohýbané oceli a modernosti v podobě inovativního systému bezdrátového nabíjení. Každý z našich dřevěných stojanů byl ošetřen bezbarvým přírodním olejem. Moderní ocelový držák sluchátek jsme připevnili na jednoduchý, minimalistický dřevěný blok. Tato kombinace zaručuje stabilitu stojanu, ale zároveň lahodí oku a potěší nevšedním designem. Dřevěné stojany jsou dokonalým doplňkem pracovního prostoru každého vášnivého milovníka hudby. Stojany jsou navíc vybaveny inovativní indukční nabíječkou QI, která zaručuje rychlé a spolehlivé nabíjení. Nabíječky QI - budoucnost bez kabelů.

Můžeme doručit do:
29.7.2024
Skladem (2 ks)
2 079 Kč
Dřevěný stojan na sluchátka s nabíječkou QI 15W Ořech
Doprava zdarma
Ruční výroba
Ruční výroba
Eco friendly
Eco friendly
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
obr focus

Každý kus je unikát.

Sametová elegance a praktický design spojený v jednom – to je náš dřevěný stojan na sluchátka. Tento exkluzivní stojan představuje dokonalý způsob, jak nejen uchovat svá sluchátka, ale také je vystavit jako skutečný klenot. Vyrábíme ho z kvalitního dubového dřeva nebo dřeva z amerického ořechu, kterému dodáváme jedinečnou texturu a eleganci.

Funkce.

Náš držák sluchátek je vyroben z oceli nejvyšší kvality o tloušťce 2 mm. Všechny ocelové prvky vyřezáváme laserem a poté jim dáváme konečný tvar pomocí speciálního ohýbacího stroje. Výška námi ohnutého držáku je 295 mm od spodní části dřevěné základny stojanu. Celek je námi práškově lakován v barvě - černý strukturální mat. Nekupujeme polotovary, všechny ocelové prvky si vyrábíme sami.

Moderní indukční nabíjecí systém umožňující dosáhnout rychlosti 15 W - tedy vyšší než standardní kabely, které výrobci k telefonům připojují. Díky našim bezdrátovým nabíječkám budete moci zapomenout na změť kabelů na pracovním stole, nočním stolku nebo na pracovišti. Systém QI je budoucností nabíjení - je to jednoduchost a pohodlí a v kombinaci s námi připraveným pečlivě vybraným dřevěným prvkem také jedinečný design a elegance.

obrUPDATE_2_1_1
obr IMG_8131

Konstrukce?

Dbáme na to, aby všechny naše dřevěné stojany na sluchátka byly jedinečné. Dřevěné stojany nejsou jen ze dřeva, součástí celého výrobku jsou také: designová rukojeť z ohýbané oceli barvené na černo a také elegantní korková podložka, které chrání povrch, před poškrábáním a zajišťuje potřebnou stabilitu celé konstrukce. Tvorbu každého našeho dřevěného stojanu na sluchátka provází složitý a časově náročný výrobní proces. Každému, i tomu nejmenšímu aspektu našich stojanů přikládáme velký význam. Podstatnou část výroby provádíme, což je dnes pomalu nevídané - ručně. Broušení, leštění a přesné olejování dřeva je výsledkem tvrdé práce našich rukou.

To nejdůležitější o našich stojanech...

  • rozměry: 12,5 x 12,5 cm
  • výška dřevěného prvku: 3 cm
  • výška stojanu: 295 mm
  • rychlost nabíjení: 15 W
  • USB kabel je součástí balení
  • povrchová úprava: přírodní olej
nsůjDNC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: