Dřevěný stojan na sluchátka Geometric Ořech - Bílý

Tento výjimečný, stylový výrobek je dokonalou kombinací klasiky v podobě nadčasového dřeva se syrovou krásou černě zbarvené ohýbané oceli. Každý z našich dřevěných stojanů byl ošetřen bezbarvým přírodním olejem. Moderní ocelový držák sluchátek jsme připevnili na jednoduchý, minimalistický dřevěný blok. Tato kombinace zaručuje stabilitu stojanu, ale zároveň lahodí oku a potěší nevšedním designem. Dřevěné stojany jsou dokonalým doplňkem pracovního prostoru každého vášnivého milovníka hudby.

Můžeme doručit do:
29.7.2024
Vyrobíme do 3 dnů
1 359 Kč
Ruční výroba
Ruční výroba
Eco friendly
Eco friendly
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
obr focus

Každý kus je unikát.

Sametová elegance a praktický design spojený v jednom – to je náš dřevěný stojan na sluchátka. Tento exkluzivní stojan představuje dokonalý způsob, jak nejen uchovat svá sluchátka, ale také je vystavit jako skutečný klenot. Vyrábíme ho z kvalitního dubového dřeva nebo dřeva z amerického ořechu, kterému dodáváme jedinečnou texturu a eleganci.

Pevný držák.

Náš držák sluchátek je vyroben z oceli nejvyšší kvality o tloušťce 2 mm. Všechny ocelové prvky vyřezáváme laserem a poté jim dáváme konečný tvar pomocí speciálního ohýbacího stroje. Výška námi ohnutého držáku je 295 mm od spodní části dřevěné základny stojanu. Celek je námi práškově lakován v barvě - černý strukturální mat. Nekupujeme polotovary, všechny ocelové prvky si vyrábíme sami.

obrUPDATE_2_1_1
obr IMG_8131

Konstrukce?

Dbáme na to, aby všechny naše dřevěné stojany na sluchátka byly jedinečné. Dřevěné stojany nejsou jen ze dřeva, součástí celého výrobku jsou také: designová rukojeť z ohýbané oceli barvené na černo a také elegantní korková podložka, které chrání povrch, před poškrábáním a zajišťuje potřebnou stabilitu celé konstrukce. Tvorbu každého našeho dřevěného stojanu na sluchátka provází složitý a časově náročný výrobní proces. Každému, i tomu nejmenšímu aspektu našich stojanů přikládáme velký význam. Podstatnou část výroby provádíme, což je dnes pomalu nevídané - ručně. Broušení, leštění a přesné olejování dřeva je výsledkem tvrdé práce našich rukou.

To nejdůležitější o našich stojanech...

  • rozměry: 12,5 x 12,5 cm
  • výška dřevěného prvku: 3 cm
  • výška stojanu: 295 mm
  • povrchová úprava: přírodní olej
nsůjDNC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: