Vrácení, výměna a reklamace zboží

1-minNákup na Dřevákově je bezpečný. Na každou objednávku garantujeme 30 dní na vrácení zboží.

Jak mohu zboží vrátit?

Chápeme, že se ti zboží třeba přestane líbit. Nebo si rozbiješ mobil, pro který jsi si obal kupoval. Zboží nám můžeš do 30 dní vrátit.

Na e-mail jsme@drevakov.cz nám zašli vyplněný tento krátký formulář. DŮLEŽITÉ: Upozorňujeme, že vrácené anebo reklamované balíky, které nebudou obsahovat vytištěný formulář, nebudou vyřízeny. 

Obratem Tě budeme kontaktovat a nabídneme způsob vrácení zboží:

  • Zásilkovnou (57 Kč) - pošleme ti vratkový kód, ty zboží zabalíš a na nejbližší Zásilkovně nám ho pošleš zpátky. Cena vratkové zásilky je 57 Kč vč. DPH a bude odečtena od vracené částky.
  • Jiný přepravce - pokud preferuješ jiného přepravce, můžeš nám zboží zaslat na své náklady na adresu things of wood s.r.o., Zvonařka 137/14, 617 00 Brno
  • Osobně - zboží nám můžeš vrátit také osobně na adrese things of wood s.r.o., Zvonařka 137/14, 617 00 Brno

Jakmile zboží obdržíme, vyplatíme Ti zpět cenu, kterou jsi za zboží zaplatil na bankovní účet, který uvedeš ve formuláři.

Jak mohu zboží vyměnit?

Špatně jsi si vybral typ telefonu, velikost nebo vzor? Nevadí, nepoškozené zboží můžeš u nás snadno vyměnit za jiný kus.

Stačí, když nám napíšeš na e-mail jsme@drevakov.cz číslo objednávky, zboží které chceš vyměnit a jaké zboží si místo toho přeješ. 

Potom provedeme výměnu, my Tobě zašleme nové zboží a Ty nám zašleš zboží, které chceš vyměnit. Zašleš nám ho jedním z následujících způsobů:

  • Zásilkovnou - pošleme ti vratkový kód, ty zboží zabalíš a na nejbližší Zásilkovně nám ho pošleš zpátky. Cena vratkové zásilky je 57 Kč vč. DPH.
  • Jiný přepravce - pokud preferuješ jiného přepravce, můžeš nám zboží zaslat na své náklady na adresu BePositive s.r.o., Zvonařka 137/14, 617 00 Brno
  • Osobně - zboží nám můžeš vrátit také osobně na adrese BePositive s.r.o., Zvonařka 137/14, 617 00 Brno

Reklamace

Došlo Ti zboží a něco není v pořádku? Určitě se nám co nejdříve ozvi na jsme@drevakov.cz, nezapomeň připojit číslo objednávky, popiš závadu a případně přilož fotografie. 

V co nejkratší době se Ti ozveme zpět s návrhem řešení.

 

Tipy pro nákup
Vše o dopravě a doručení zboží