Bezdrátová nabíječka Slim Hexagon QI 15W Dub

Tento neobvyklý, stylový výrobek je dokonalým spojením klasického nadčasového dřeva s moderností, tedy inovativním systémem bezdrátového nabíjení. Každou z našich dřevěných nabíječek chráníme bezbarvým přírodním olejem. Moderní nabíječka QI zaručuje rychlost a spolehlivost nabíjení, ale také lahodí oku a zaujme svým jedinečným designem. Nabíječky se také jednoduše a pohodlně používají, stačí položit telefon na jedinečný kus dřeva a začít nabíjet. Nabíječky QI - budoucnost bez kabelů.

Vlastní gravírování ?
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Skladem (1 ks)
1 499 Kč
Kategorie: Nabíječky
Ruční výroba
Ruční výroba
Eco friendly
Eco friendly
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
double_walnut_6_web

Bezdrátová nabíječka.

Tohle je moderna v minimalistickém dřevěném těle. Na tvorbě každé z nich tvrdě pracujeme, od návrhu přes balení až po expedici k zákazníkovi. Za své zboží přebíráme plnou odpovědnost a jsme si jím stoprocentně jisti, protože celý složitý výrobní proces probíhá pod naším dohledem..

Systém nabíjení QI.

Moderní indukční nabíjecí systém umožňující dosáhnout rychlosti 15 W - tedy vyšší než standardní kabely, které výrobci k telefonům připojují. Díky našim bezdrátovým nabíječkám budete moci zapomenout na změť kabelů na pracovním stole, nočním stolku nebo na pracovišti. Systém QI je budoucností nabíjení - je to jednoduchost a pohodlí a v kombinaci s námi připraveným pečlivě vybraným dřevěným prvkem také jedinečný design a elegance.

slim circle3_web
11800-1_web

Kvalita a bezpečnost.

Tělo nabíjecího systému ze spodní strany chrání speciální kryt z nerezové oceli vč. korkových podložek, které předcházejí poškození povrch stolu a dodávají celé konstrukci stabilitu.

 

Proces výroby každé dřevěné nabíječky je mimořádně složitý a časově náročný. Každému, i tomu nejmenšímu aspektu výroby věnujeme zvláštní pozornost. Používáme nejkvalitnější stroje, které řežou a dlabou dřevo s přesností na 0,01 mm. Značná část naší výroby je vyráběna ručně, což je v dnešní době stále málo obvyklé. Leštění, lakování a precizní lepení dřeva je výsledkem naší usilovné ruční práce. Do každé dřevěné nabíječky vkládáme své srdce.

To nejdůležitější o našich nabíječkách..

  • Kompatibilní se zařízeními podporujícími technologii nabíjení QI každý kryt je ručně vyráběn a každý kus je jiný
  • Nabíjí až dvě zařízení najednou
  • Délka x šířka: 13 x 13 cm 
  • Výška: 2 cm 
  • Rychlost nabíjení: 15W
  • USB kabel je součástí balení - 1m
  • Povrchová úprava: přírodní olej
geometric_oak_6_web

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: