Bezdrátová nabíječka Double QI 10W Ořech

Tento neobvyklý, stylový výrobek je dokonalým spojením klasického nadčasového dřeva s moderností, tedy inovativním systémem bezdrátového nabíjení. Každou z našich dřevěných nabíječek chráníme bezbarvým přírodním olejem. Moderní nabíječka QI zaručuje rychlost a spolehlivost nabíjení, ale také lahodí oku a zaujme svým jedinečným designem. Nabíječky se také jednoduše a pohodlně používají, stačí položit telefon na jedinečný kus dřeva a začít nabíjet. Tento designový kousek umožňuje nabíjet dva telefony zároveň. Nabíječky QI - budoucnost bez kabelů. 

Vlastní gravírování ?
Momentálně nedostupné
2 699 Kč
Bezdrátová nabíječka Double QI 10W Ořech
Doprava zdarma
Ruční výroba
Ruční výroba
Eco friendly
Eco friendly
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
double_walnut_6_web

Bezdrátová nabíječka.

Tohle je moderna v minimalistickém dřevěném těle. Na tvorbě každé z nich tvrdě pracujeme, od návrhu přes balení až po expedici k zákazníkovi. Za své zboží přebíráme plnou odpovědnost a jsme si jím stoprocentně jisti, protože celý složitý výrobní proces probíhá pod naším dohledem..

Systém nabíjení QI.

Moderní indukční nabíjecí systém umožňující dosáhnout rychlosti 10 W - tedy vyšší než standardní kabely, které výrobci k telefonům připojují. Díky našim bezdrátovým nabíječkám budete moci zapomenout na změť kabelů na pracovním stole, nočním stolku nebo na pracovišti. Systém QI je budoucností nabíjení - je to jednoduchost a pohodlí a v kombinaci s námi připraveným pečlivě vybraným dřevěným prvkem také jedinečný design a elegance.

slim circle3_web
11800-1_web

Kvalita a bezpečnost.

Tělo nabíjecího systému ze spodní strany chrání speciální kryt z nerezové oceli vč. korkových podložek, které předcházejí poškození povrch stolu a dodávají celé konstrukci stabilitu.

 

Proces výroby každé dřevěné nabíječky je mimořádně složitý a časově náročný. Každému, i tomu nejmenšímu aspektu výroby věnujeme zvláštní pozornost. Používáme nejkvalitnější stroje, které řežou a dlabou dřevo s přesností na 0,01 mm. Značná část naší výroby je vyráběna ručně, což je v dnešní době stále málo obvyklé. Leštění, lakování a precizní lepení dřeva je výsledkem naší usilovné ruční práce. Do každé dřevěné nabíječky vkládáme své srdce.

To nejdůležitější o našich nabíječkách..

  • Kompatibilní se zařízeními podporujícími technologii nabíjení QI 
  • každý kryt je ručně vyráběn a každý kus je jiný
  • nabíjí až dvě zařízení najednou
  • Délka x šířka: 20 x 10 cm 
  • Výška: 3 cm 
  • Rychlost nabíjení: 10W
  • USB kabel je součástí balení - 1m
  • Povrchová úprava: přírodní olej
geometric_oak_6_web

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: