Dřevěná klíčenka BLUE RESIN Black

S hrdostí vám představujeme naše jedinečné dřevěné klíčenky. Hlavní část výrobku tvoří speciálně vybrané prvky z topolového dřeva a barevné pryskyřice. Tento nevšední stylový výrobek byl obohacen o kovovou základnu z vysoce kvalitní nerezové oceli, vakuově potaženou černou barvou, o rozměrech 30 mm x 48 mm. Celek je doplněn třícentimetrovým řetízkem zakončeným odolným ocelovým kruhem o průměru 3 cm. Každý z našich kroužků na klíče byl zajištěn bezbarvým přírodním olejem. Díky jedinečnému designu a příjemným dřevitým barvám se naše klíčenky hodí k různým stylizacím a díky nim můžete doplnit i to nejnáročnější oblečení.

Momentálně nedostupné
359 Kč
Ruční výroba
Ruční výroba
Eco friendly
Eco friendly
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
11818-1

Klíčenka.

Naše exkluzivní dřevěná klíčenka je mistrovským dílem ruční práce, které spojuje elegance a udržitelnost. Každá klíčenka je pečlivě vytvořena z recyklovaného dřeva, což z ní činí nejen praktický doplněk, ale i ohleduplný krok směrem k našemu prostředí. Základna klíčenky je opatřena kovovým kroužkem a řetízkem, které zaručují bezpečné a spolehlivé držení vašich klíčů.

Design.

Jedinečnost této klíčenky spočívá nejen ve zpracování, ale i v originálním designu. Každý kus dřeva má svůj charakter a texturu, což znamená, že každá klíčenka je originální a nenapodobitelná. Dřevo je pečlivě ošetřeno přírodním olejem, který nejen zdůrazní jeho přirozenou krásu, ale také zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům.

11881-1
12400-1

To nejdůležitější o našich klíčenkách...

  • přívěsek 100% dřevo (Anigre/Merbau)
  • základna je vakuově potažená nerezová ocel
  • základna šířka/délka: 30 cm x 48 cm
  • délka řetízku: 3 cm
  • průměr kroužku: 3 cm
  • povrchová úprava: přírodní olej
  • Odolnost proti vodě: vyhněte se dlouhodobému kontaktu s vodou

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: