Dřevěné náušnice GEOMETRIC CIRCLE Aniegre

Dřevěné náušnice jsou výjimečné výrobky, které stylově a originálně obohatí každý ženský outfit. Hlavní část výrobku byla vyrobena ze speciálně vybraných prvků vyrobených z dřeva Aniegre (světlé dřevo). Tento jedinečný, stylový výrobek byl obohacen o základní prvek z vysoce kvalitní nerezové oceli. Zapínání těchto náušnic je vyrobeno v podobě otevřeného smyčkového náušnicového drátu. Každá z našich dřevěných náušnic byla napuštěna bezbarvým přírodním olejem. Jsou dokonalým doplňkem pro každodenní nošení, slavnostní příležitosti a výjimečné oslavy. Náušnice jsou dokonalým dárkem pro každou elegantní a sebevědomou ženu.

Můžeme doručit do:
29.7.2024
Vyrobíme do 3 dnů
449 Kč
Kategorie: Náušnice
Ruční výroba
Ruční výroba
Eco friendly
Eco friendly
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
16310328974294

Dřevěné náušnice.

Naše dřevěné náušnice nejen zvýrazní vaši osobnost a stylový vzhled, ale zároveň odrážejí vaši ekologickou myšlenku. Přinášíme vám unikátní kousky, které spojují krásu přírodního dřeva s vaším osobitým stylem. Každá náušnice je výsledkem precizního řemeslného zpracování, které zajišťuje nejen působivý vzhled, ale i dlouhou životnost našich výrobků.

Kvalita a výroba.

Do výroby našich dřevěných náušnic vkládáme velké úsilí. Proces výroby každé náušnice je nesmírně složitý a časově náročný. Každému, i tomu nejmenšímu aspektu výroby věnujeme zvláštní pozornost. Používáme nejkvalitnější stroje, které řežou a honují dřevo s přesností na 0,01 mm. Značná část naší výroby je vyráběna ručně, což je v dnešní době stále méně obvyklé. Leštění, lakování a přesné lepení dřeva je výsledkem naší usilovné ruční práce. Do každé dřevěné náušnice vkládáme své srdce.

15529204630699
15529201884583

To nejdůležitější o našich náušnicích...

  • dřevěný výrobek
  • náušnice: nerezová ocel
  • výška x šířka: 63 mm x 19 mm 
  • zapínání: drátky do uší s otevřenou špičkou 
  • povrchová úprava: přírodní olej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: