Střední dřevěné podložky, sada 4ks, dub

Dřevěné podložky na stůl jsou speciální výrobky, které dodávají kuchyni a jídelně styl a funkčnost.
Podložky na stůl lze použít jako dekorativní i praktický prvek. Díky výjimečnému designu a příjemnému dřevěnému zbarvení se naše podložky hodí k různým dekorům a mohou být ozdobou každého stolu. Dřevěnými podložkami se každý kus nábytku stane výjimečným. Jsou dokonalým doplňkem pro každodenní použití i setkání s blízkými přáteli a příbuznými a slavnostní příležitosti. Díky materiálům, z nichž byly podložky vyrobeny, se navíc snadno udržují v čistotě a chrání povrch stolu nebo ubrusu po velmi dlouhou dobu, čímž mu dodávají jedinečný a elegantní vzhled.

Momentálně nedostupné
1 159 Kč
Ruční výroba
Ruční výroba
Eco friendly
Eco friendly
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
SONY_02564 (kopie)

Dřevěné podložky.

Podložky se skládají ze dvou hlavních prvků: vnější vrstvy, kterou tvoří pečlivě vybrané dřevo o tloušťce 3 mm a podkladu z vysoce otěruvzdorné plsti v grafitově šedé barvě. Spodní část ze dřeva je zajištěna plstí o tloušťce 2 mm, která umožňuje chránit nábytek před možným odřením a poškrábáním. Vnější dřevěná část byla navíc ozdobena jedinečnou, originální rytinou, která znázorňuje geometrické tvary. Všechny dřevěné prvky byly napuštěny kvalitním přírodním voskem. Tyto prvky tvoří harmonickou kombinaci a vytvářejí výrobek se zajímavým a výjimečným designem.

Kvalita.

Výrobě našich dřevěných podložek pod stůl věnujeme velké úsilí. Vyrábíme je z pečlivě vytěženého dřeva, které se těží v Evropě i v nejvzdálenějších koutech světa. Každému, i tomu nejmenšímu aspektu výroby, věnujeme zvláštní pozornost. Používáme nejkvalitnější stroje, které řežou a dlabou dřevo s přesností na 0,01 mm. Značná část naší výroby je vyráběna ručně, což je v dnešní době stále méně obvyklé. Leštění, lakování a přesné lepení dřeva je výsledkem naší usilovné ruční práce.

13336-1 copy
SONY_02567

To nejdůležitější o našich podložkách...

  • Rozměry: 28 cm x 19 cm
  • Americký ořech nebo dub
  • Dřevo ošetřeno vysoce kvalitními přírodními oleji
  • Chráněný plstěnou podložkou (nepoškrábe desku stolu, chrání před posunutím)
  • Vyhněte se dlouhodobému kontaktu s vodou (myčka, dřez)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: