Plstěná podložka - vel M - tmavá

Plstěná podložka pod stůl je jedinečný výrobek, který dodá každému pracovnímu místu styl a vizuální hloubku. Ideálně se hodí jak do domácího studia nebo hráčského pokoje, tak i na oficiálnější místa, jako jsou kanceláře nebo úřady. Ať už se objeví kdekoli, jistě upoutá vaši pozornost. Plstěné podložky plní dvě funkce: dekorativní a praktickou - dokonale chrání stůl, zároveň poskytují vynikající povrch pro práci s myší, jsou také pevným základem pro vybudování originálního prostoru na stole a zároveň skvěle vypadají. S našimi plstěnými podložkami získá každý prostor na pracovním stole svůj jedinečný a neopakovatelný styl a design. S našimi plstěnými podložkami se každý psací stůl stane originálním.

Můžeme doručit do:
29.7.2024
Vyrobíme do 3 dnů
1 599 Kč
Ruční výroba
Ruční výroba
Eco friendly
Eco friendly
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
MERYNOSKIcopy

Merino vlna.

Plsť je jedinečná a nadčasová přírodní surovina, vyrobená z vybrané ovčí vlny nejvyšší kvality. Speciální příprava vlny zaručuje ochranu před nasáknutím vody a prachu do povrchu plsti. Podložky jsou k dispozici ve dvou barvách - světlý a tmavý odstín šedé. Tloušťka námi používané plsti je 2 mm. Merino vlna nedráždí pokožku a má chladivé vlastnosti. Její měkká a jemná vlákna poskytují velké pohodlí při práci na počítači. Proto jsme tento materiál zvolili při navrhování našich plstěných podložek.

Bezpečnost.

Přírodní korková plsť z vlny Merino splňuje požadavky evropských norem v souladu s normami PN z hlediska: - reakce na oheň podle: EN ISO9239-1 a EN ISO11925-2 - klasifikace chování při požáru podle EN 13501-1 - díky třídě B-s1, d0 (nehořlavost) ji lze bezpečně používat v domácnostech, kancelářích nebo veřejných budovách.

13321
mat_light_all_01copy

To nejdůležitější o našich plstěných podložkách...

  • Rozměry: 92 cm x 32 cm
  • Tloušťka: 3mm
  • materiál: Merino vlna a korek
  • Chráněný podložkou (nepoškrábe desku stolu, chrání před posunutím)
  • Vyhněte se dlouhodobému kontaktu s vodou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: