Přívěsek Zvěrokruh Imbuia Černý

S hrdostí vám představujeme naše jedinečné dřevěné přívěsky. Hlavní část výrobku tvoří speciálně vybrané prvky ze dřeva imbuia. Tento nevšední stylový výrobek byl obohacen o kovový podstavec z kvalitní nerezové oceli s černým práškovým nástřikem. Celek je doplněn kuličkovým řetízkem o délce 75 cm s pohodlným zapínáním. Každý z našich přívěsků byl chráněna bezbarvým přírodním olejem. Díky jedinečnému designu a příjemným dřevitým barvám se naše přívěsky hodí k různým stylizacím a jsou ideální pro každodenní neformální setkání. VYBERTE SI SVÉ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU.

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Vyrobíme do 3 dnů
549 Kč
Ruční výroba
Ruční výroba
Eco friendly
Eco friendly
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
10 Kč darujeme na výsadbu stromů

Přívěsek - vyrobený ze dřeva a kovu

Jedná se o jedinečný výrobek, který každému stylingu dodá třídu a originalitu. Na tvorbě každé z nich tvrdě pracujeme, a to od sféry designu až po balení a odeslání zákazníkovi. Za své zboží přebíráme plnou odpovědnost a jsme si jím stoprocentně jisti, protože celý složitý výrobní proces probíhá pod naším dohledem.

 

Kvalita

Dbáme na to, aby všechny naše přívěsky byly jedinečné. Tvorbu každého našeho přívěsku provází složitý a časově náročný výrobní proces. Každému, i tomu nejmenšímu aspektu tvorby našich přívěsků přikládáme velký význam. Značná část výroby probíhá ručně, což je v dnešní době pomalu nevídané. Broušení, leštění a přesné osazení dřeva je výsledkem tvrdé práce našich rukou.

Specifikace

Dřevěný prvek: imbuia

Podstavec a řetízek: práškově lakovaná nerezová ocel

Kovová základna šířka / délka: 20 mm x 40 mm

Délka řetízku: 75 cm

Povrchová úprava dřeva: přírodní olej

Odolnost proti vodě: zamezte dlouhodobému kontaktu s vodou (vana, sprcha, bazén).

Záruka: 12 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: