Dřevěný organizér / malý jednoduchý box - ořech

Dřevěný organizér - Malý jednoduchý box - je jedinečný výrobek, který je synonymem kvality a elegance v každé podobě. Naše organizéry jsou vyrobeny ze speciálně vybraného dřeva nejvyšší kvality. Tento neobvyklý a minimalistický výrobek je dokonalým spojením nadčasové krásy dřeva s jednoduchostí a funkčností stylového kancelářského vybavení.

Organizér je ideální jako nádoba na drobné kancelářské předměty: kancelářské sponky, sponky, lepicí pásky atd. Jeho pomocí můžete uspořádat drobné kancelářské potřeby.

Organizér má 1 přihrádku. Box může být také ideálním místem pro: klíče, hodinky nebo sluchátka AirPods. Čtvercový tvar umožňuje volně jej kombinovat s dalšími modely ze stejné kolekce.

Můžeme doručit do:
1.8.2024
Vyrobíme do 3 dnů
929 Kč
Kategorie: Organizéry
Ruční výroba
Ruční výroba
Eco friendly
Eco friendly
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
18328

Dřevěný organizér.

Náš dřevěný organizér je výjimečným spojením elegance a funkčnosti pro váš stůl nebo pracovní prostor. S jeho minimalistickým designem se snoubí přírodní krása dřeva, což z něj činí nejen praktický doplněk, ale také ekologickou volbu pro vaše kancelářské potřeby.

Kvalita.

Každý organizér je jedinečný, broušený a leštěný ručně s péčí o detaily. Jeho frézované horní hrany dodávají produktu sofistikovaný vzhled a texturu. Korková podložka na spodní straně organizéru chrání váš stůl před poškrábáním. Je to nejen praktický nástroj pro organizaci, ale také výrazný designový prvek, který vaše pracovní místo ozvláštní a udělá dojem na všechny návštěvníky.

18352
18361

To nejdůležitější o našich organizérech...

  • Rozměry: výška 2 cm / šířka 9 cm / délka 9 cm
  • Z amerického dřeva nejvyšší kvality
  • Dřevo ošetřeno vysoce kvalitními přírodními oleji
  • Vnitřek organizéru polstrovaný na dotek příjemnou přírodní plstí
  • Podstavec chráněný korkovou podložkou (nepoškrábe desku stolu, chrání před posunutím)
  • Cena nezahrnuje rekvizity (pera, kancelářské sponky, bloky, vizitky atd.) zobrazené na fotografiích.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: