Vizitkář Inox Vlk Imbuia

Vizitkář je praktický a elegantní doplněk. Je vyroben ze speciálně vybraného dřeva a nerezové oceli. Každý člověk používající vizitky ví, jak důležité je vlastnit pouzdro na vizitky. První dojem je vždy nejdůležitější. Vizitka vytažená z elegantního, dřevěného pouzdra rozhodně zapůsobí, je vnímána úplně jinak a dává možnost získat si důvěru a být zapamatován. Kapacita: cca 15 karet. Materiály: dřevo - imbuia, nerezová ocel Inox. Rozměry: 90 mm x 58 mm x 10 mm.

Můžeme doručit do:
1.8.2024
Vyrobíme do 3 dnů
749 Kč
Kategorie: Pouzdra na vizitky
Ruční výroba
Ruční výroba
Eco friendly
Eco friendly
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
6934-2

Vizitkář.

Naše ručně vyráběné dřevěné pouzdro na vizitky je nejenom praktickým doplňkem pro váš pracovní stůl, ale i ohromujícím designovým kouskem. Každé pouzdro je pečlivě zhotoveno z recyklovaného dřeva, což z něj činí unikátní a ekologicky šetrnou volbu. Jeho základna je posílena kovovou konstrukcí, která zajišťuje pevnost a stabilitu, což znamená, že si můžete být jisti, že vaše vizitky budou v bezpečí a vždy po ruce.

Design.

Co toto pouzdro dělá skutečně zvláštní, je jeho přírodní krása a designový přístup. Dřevo je ošetřeno speciálním přírodním olejem, který nejenom chrání povrch před poškozením, ale také vyniká jeho přirozenými barvami a texturou. Tímto způsobem se každé pouzdro stává nejenom praktickým, ale i esteticky příjemným doplňkem. Speciálně pouzdra z kolekce resin (s pryskyřicí) jsou originálním kouskem, který udělá dojem na každého klienta.

12544-1
6910-2

To nejdůležitější o našich vizitkářích...

  • 100% dřevo anebo kombinace dřevo/pryskyřice
  • základna je vakuově potažená nerezová ocel
  • povrchová úprava: přírodní olej
  • Odolnost proti vodě: vyhněte se dlouhodobému kontaktu s vodou

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: