Dřevěné puzzle 3v1

Kostky jsou vyrobeny ze speciálně vybraných kusů masivního bukového dřeva. Každý dřevěný prvek použitý v sadě je vyroben z nejkvalitnějšího dřeva bez jakýchkoli chemických látek. Puzzle se skládá z 36 kostek vyrobených v 9 různých tvarech a je k dispozici v 5 různých barvách včetně barvy přírodního dřeva. Každá sada je balena v přírodním bavlněném sáčku, který umožňuje snadný úklid kostek po skončení hry. Určeno pro děti od 3 let.

 

Vzdělávací puzzle 3v1, to je:

- dřevěná mozaika - rovina: 27 cm x 33 cm x 1,5 cm
- důmyslná věž - podstavec: 9cm x 9cm x 1,5cm (11 úrovní)
- Logická zábava - možnost uspořádání libovolných tvarů - postaviček, zvířátek a siluet.

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Vyrobíme do 3 dnů
699 Kč
Kategorie: Pro děti
Ruční výroba
Ruční výroba
Eco friendly
Eco friendly
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
6970-1

EKO dřevěné kostky.

Naše kostky jsou dostupné ve dvou variantách - přírodní dřevo a barevné dřevo. V přírodní variantě si můžete vychutnat krásu a jedinečnost bukového dřeva, zatímco barevné dřevo přináší do hry pestrost a radost z vytváření různých barevných kombinací. Nabízíme také různé vzory s potiskem, jako jsou domino nebo písmenka, což rozšiřuje možnosti her a učení.

Kvalita.

EKO dřevěné kostky jsou zárukou nejen kreativní zábavy, ale i zdravého rozvoje vašich dětí. Tyto kostky jsou vyrobeny z bukového dřeva první jakosti, které je známé svou pevností a odolností. Neobsahují žádné škodlivé chemické látky, což znamená, že můžete mít absolutní jistotu, že vaše děti jsou v bezpečí a zábava s nimi je zdravou volbou.o stárne do krásy.

6991-3
7006-1

Z čeho to je?

Všechny hrací prvky jsou vyrobeny z prvotřídního bukového dřeva bez obsahu síry, neobsahují konzervační látky a mají zaoblené hrany, a proto jsou vhodné pro naše nejmenší. K barvení dřeva se používají pouze ekologické barvy pro hračky od 12 měsíců věku. Všechny dřevěné hračky mají také označení CE, což znamená, že splňují požadavky směrnic Evropské unie (EU) tzv. nového přístupu. Vytváření každé z našich dřevěných hraček je doprovázeno složitým a časově náročným výrobním procesem. Každému, i tomu nejmenšímu aspektu našich hraček, přikládáme velký význam.

To nejdůležitější o našich kostkách...

  • dřevo: buk
  • 100 ks lakovaných kostek
  • kostky ve 13 různých tvarech
  • rozměry nejmenší kostky: 3 x 3 x 1,5 cm
  • rozměry největší kostky: 3 x 9 x 6 cm
  • baleno v přírodním bavlněném sáčku
6988-2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: