Přívěsek Resin Grey Silver

S hrdostí vám představujeme naše jedinečné dřevěné přívěsky. Hlavní část výrobku tvoří speciálně vybrané prvky z topolového dřeva a pryskyřice. Tento nevšední stylový výrobek byl obohacen o kovový podstavec z kvalitní nerezové oceli. Celek je doplněn kuličkovým řetízkem o délce 75 cm s pohodlným zapínáním. Každý z našich přívěsků byl chráněna bezbarvým přírodním olejem. Díky jedinečnému designu a příjemným dřevitým barvám se naše přívěsky hodí k různým stylizacím a jsou ideální pro každodenní neformální setkání.

Můžeme doručit do:
29.7.2024
Vyrobíme do 3 dnů
549 Kč
Ruční výroba
Ruční výroba
Eco friendly
Eco friendly
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
10 Kč darujeme na výsadbu stromů
11680-1

Přívěsek.

Kovová konstrukce na základně přívěsku zajistí jeho trvanlivost a pevnost, takže můžete svůj přívěsek nosit s jistotou, že vydrží i v běžném denním používání. Dřevěná část je opatrně pokryta přírodním olejem, který zdůrazňuje texturu dřeva a zároveň mu poskytuje ochranu před vnějšími vlivy. Tento důkladný přístup k výrobě zaručuje, že náš přívěsek nejen krásně vypadá, ale je také odolný a odolává zkoušce času.

Design.

Každý přívěsek je pečlivě vytvořen buď z recyklovaného dřeva, které přináší autentický rustikální nádech, nebo z pryskyřice, která dodává modernímu vzhledu jasné barvy a hru světel. Bez ohledu na váš výběr materiálu si můžete být jisti, že tento doplněk přilne k vašemu srdci i outfitu.

12739-3
11674-1

To nejdůležitější o našich přívěscích...

  • Materiál: dřevo/pryskyřice
  • Základna práškově lakovaná nerezová ocel
  • Kovová základna šířka / délka: 20 mm x 40 mm
  • Délka řetízku: 75 cm
  • Povrchová úprava: přírodní olej
  • zamezte dlouhodobému kontaktu s vodou

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: